MURATA DLM11GN601SD2D
MURATA DLM11GN601SD2D
MURATA DLM11GN601SD2D
Manufacturer No:
DLM11GN601SD2D
Package:
0504 (1210 Metric), 4 Lead
Shipped from:HK Warehouse
Expected Shipping:Thu, May 14 - Fri, May 15, 2026
DLM11GN601SD2D Information
  • Type
  • Parameter
  • Lifecycle Status
  • IN PRODUCTION (Last Updated: 1 month ago)
  • Factory Lead Time
  • 7 Weeks
  • Package / Case
  • 0504 (1210 Metric), 4 Lead
  • Operating Temperature
  • -40°C~85°C
  • Packaging
  • Cut Tape (CT)
  • Series
  • DLM11
  • Size / Dimension
  • 0.049Lx0.039W 1.25mmx1.00mm
  • Tolerance
  • 25%
  • Part Status
  • Parameter
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
  • 1 (Unlimited)
  • Termination
  • SMD/SMT
  • ECCN Code
  • EAR99
  • Resistance
  • 600Ohm
  • Voltage - Rated
  • 5V
  • HTS Code
  • Packing Method
  • TAPE AND REEL
  • Number of Functions
  • 2
  • Current Rating
  • 100mA
  • Test Frequency
  • 100MHz