MURATA DE11XRA100KN4AH01F
MURATA DE11XRA100KN4AH01F
MURATA DE11XRA100KN4AH01F
Manufacturer No:
DE11XRA100KN4AH01F
Shipped from:HK Warehouse
Expected Shipping:Thu, May 14 - Fri, May 15, 2026
DE11XRA100KN4AH01F Information
  • Capacitance
  • 10 pF
  • Voltage Rating AC
  • +/- 400 VAC, +/- 440 VAC
  • Tolerance
  • 10 %
  • Lead Spacing
  • 10 mm
  • Width
  • 4 mm
  • Packaging
  • Ammo Pack
  • Diameter
  • 7 mm