MURATA CDBLB455KCAX18-B0
MURATA CDBLB455KCAX18-B0
MURATA CDBLB455KCAX18-B0
Manufacturer No:
CDBLB455KCAX18-B0
Shipped from:HK Warehouse
Expected Shipping:Fri, May 15 - Sat, May 16, 2026
CDBLB455KCAX18-B0 Information
  • Type
  • Parameter
  • Lifecycle Status
  • DISCONTINUED (Last Updated: 1 month ago)
  • Max Operating Temperature
  • 80°C
  • Min Operating Temperature
  • -20°C
  • Frequency
  • 455kHz Center
  • Parameter
  • Bandwidth
  • 3kHz
  • Height
  • 6.3mm
  • Length
  • 6mm