MURATA CDBLB455KCAX16-B0
MURATA CDBLB455KCAX16-B0
MURATA CDBLB455KCAX16-B0
Manufacturer No:
CDBLB455KCAX16-B0
Shipped from:HK Warehouse
Expected Shipping:Thu, May 14 - Fri, May 15, 2026
CDBLB455KCAX16-B0 Information
  • Max Operating Temperature
  • 80°C
  • Min Operating Temperature
  • -20°C
  • Frequency
  • 455kHz Center
  • Physical Dimension
  • L6.0XB3.0XH6.3 (mm)/L0.236XB0.118XH0.248 (inch)
  • Bandwidth
  • 4kHz
  • Height
  • 6.3mm
  • Length
  • 6mm