MURATA 782100/33VC
MURATA 782100/33VC
MURATA 782100/33VC
Manufacturer No:
782100/33VC
Manufacturer:
MURATA
Package:
Description:
TRANSFORMER, 3.3V-3.3V, 4KVDC, 1
Shipped from:HK Warehouse
Expected Shipping:Thu, May 14 - Fri, May 15, 2026
782100/33VC Information
  • Type
  • Parameter
  • Mfr
  • Murata Power Solutions Inc.
  • Series
  • Package
  • Tube
  • Product Status
  • Active
  • Inductance
  • 310 µH
  • For Use With/Related Products
  • PE22100
  • Mounting Type
  • Through Hole
  • Size / Dimension
  • 0.385" L x 0.360" W (9.77mm x 9.14mm)
  • Height - Seated (Max)
  • 0.250" (6.35mm)