Siemens 6SE64002FL010AB0
Siemens 6SE64002FL010AB0
Siemens 6SE64002FL010AB0
Manufacturer No:
6SE64002FL010AB0
Manufacturer:
Siemens
Shipped from:HK Warehouse
Expected Shipping:Sat, May 16 - Sun, May 17, 2026
6SE64002FL010AB0 Information
  • Type
  • Parameter
  • Mounting Type
  • Chassis Mount
  • Mfr
  • Siemens
  • Package
  • Box
  • Product Status
  • Active
  • Termination Style
  • Terminal Block
  • Voltage - Rated AC
  • 200V, 240V
  • Approval Agency
  • CE, UL
  • Current
  • 10 A