Siemens 6AV72415BB440FA0
Siemens 6AV72415BB440FA0
Siemens 6AV72415BB440FA0
Manufacturer No:
6AV72415BB440FA0
6AV72415BB440FA0 Information
  • Operating Temperature
  • 0°C ~ 45°C
  • Voltage - Supply
  • 100 ~ 240VAC, 24VDC
  • Ingress Protection
  • IP20/IP65 - Dust Tight, Water Resistant
  • Approval Agency
  • CE, CSA, cULus, EAC, FCC, KC, RCM, UL
  • Parameter
  • Core Processor
  • Intel? Core? i5-6442EQ 2.7GHz, 4 Core, Intel? Core? i3-6102E, Intel? Xeon? E3-1505L v5 2GHz, 4 Core
  • Display Type
  • 15" Touchscreen