Siemens 6AV72413BC020DA0
Siemens 6AV72413BC020DA0
Siemens 6AV72413BC020DA0
Manufacturer No:
6AV72413BC020DA0
Manufacturer:
Siemens
Package:
Description:
SIMATIC IPC 477E. 15" TOUCH
Shipped from:HK Warehouse
Expected Shipping:Sat, May 16 - Sun, May 17, 2026
6AV72413BC020DA0 Information
  • Type
  • Parameter
  • Mfr
  • Siemens
  • Series
  • SIMATIC
  • Package
  • Box
  • Product Status
  • Active
  • Type
  • Panel PC
  • Core Processor
  • Intel® Core™ i3-6102E
  • Storage
  • Supports SATA
  • Memory
  • DDR4 (16GB Max Capacity)
  • Display Type
  • 15" Touchscreen
  • Expansion Type
  • PCIe
  • Parameter
  • Voltage - Supply
  • 100 ~ 240VAC, 24VDC
  • Mounting Type
  • Panel Mount
  • Operating Temperature
  • 0°C ~ 45°C