Renesas 4MA200000Z3BACUGI8
Renesas 4MA200000Z3BACUGI8
Renesas 4MA200000Z3BACUGI8
Manufacturer No:
4MA200000Z3BACUGI8
Shipped from:HK Warehouse
Expected Shipping:Thu, May 14 - Fri, May 15, 2026
4MA200000Z3BACUGI8 Information
  • Surface Mount
  • YES
  • Mounting Feature
  • SURFACE MOUNT
  • Number of Terminals
  • 6
  • ECCN Code
  • EAR99
  • Additional Feature
  • ENABLE/DISABLE FUNCTION; COMPLEMENTARY OUTPUT; TAPE AND REEL
  • HTS Code
  • Subcategory
  • XO, Clock
  • Technology
  • CMOS
  • Supply Voltage
  • 2.5V
  • Reach Compliance Code
  • unknown
  • Frequency Stability
  • 50%
  • Qualification Status
  • Not Qualified
  • Operating Temperature (Max)
  • 85°C
  • Physical Dimension
  • 7.0mm x 5.0mm x 0.85mm
  • Operating Temperature (Min)
  • -40°C
  • Operating Frequency
  • 200MHz
  • Rise Time-Max
  • 0.24ns
  • Fall Time-Max
  • 0.24ns
  • Symmetry-Max
  • 52/48%
  • Supply Voltage-Max (Vsup)
  • 2.625V