Renesas 4MA133330Z3AACTGI
Renesas 4MA133330Z3AACTGI
Renesas 4MA133330Z3AACTGI
Manufacturer No:
4MA133330Z3AACTGI
Shipped from:HK Warehouse
Expected Shipping:Fri, May 15 - Sat, May 16, 2026
4MA133330Z3AACTGI Information
  • Surface Mount
  • YES
  • Mounting Feature
  • SURFACE MOUNT
  • Number of Terminals
  • 6
  • ECCN Code
  • EAR99
  • Additional Feature
  • ENABLE/DISABLE FUNCTION
  • HTS Code
  • Subcategory
  • XO, Clock
  • Supply Voltage
  • 3.3V
  • Reach Compliance Code
  • unknown
  • Frequency Stability
  • 50%
  • Type
  • Parameter
  • Qualification Status
  • Not Qualified
  • Operating Temperature (Max)
  • 85°C
  • Physical Dimension
  • 5.0mm x 3.2mm x 0.85mm
  • Operating Temperature (Min)
  • -40°C
  • Operating Frequency
  • 133.33MHz
  • Power Supplies
  • 3.3V
  • Oscillator Type
  • LVPECL
  • Frequency Adjustment-Mechanical
  • NO
  • Operating Frequency-Max
  • 625MHz
  • Operating Frequency-Min
  • 50MHz