Renesas 4HF100000Z3BACXGI8
Renesas 4HF100000Z3BACXGI8
Renesas 4HF100000Z3BACXGI8
Manufacturer No:
4HF100000Z3BACXGI8
4HF100000Z3BACXGI8 Information
  • Surface Mount
  • YES
  • Mounting Feature
  • SURFACE MOUNT
  • ECCN Code
  • EAR99
  • Additional Feature
  • ENABLE/DISABLE FUNCTION; COMPLEMENTARY OUTPUT; TAPE AND REEL
  • HTS Code
  • Supply Voltage
  • 2.5V
  • Reach Compliance Code
  • unknown
  • Frequency Stability
  • 50%
  • Operating Temperature (Max)
  • 85°C
  • Physical Dimension
  • 3.2mm x 2.5mm x 0.85mm
  • Type
  • Parameter
  • Operating Temperature (Min)
  • -40°C
  • Operating Frequency
  • 100MHz
  • Rise Time-Max
  • 0.3ns
  • Fall Time-Max
  • 0.3ns
  • Symmetry-Max
  • 52/48%
  • Supply Voltage-Max (Vsup)
  • 2.625V
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
  • 2.375V
  • Oscillator Type
  • LVPECL
  • Output Load
  • 2 pF