Renesas 4HF100000Z3AACXGI8
Renesas 4HF100000Z3AACXGI8
Renesas 4HF100000Z3AACXGI8
Manufacturer No:
4HF100000Z3AACXGI8
Manufacturer:
Renesas
Shipped from:HK Warehouse
Expected Shipping:Thu, May 14 - Fri, May 15, 2026
4HF100000Z3AACXGI8 Information
  • Type
  • Parameter
  • Surface Mount
  • YES
  • Mounting Feature
  • SURFACE MOUNT
  • ECCN Code
  • EAR99
  • Additional Feature
  • ENABLE/DISABLE FUNCTION; DIFFERENTIAL OUTPUT; TAPE AND REEL
  • HTS Code
  • Supply Voltage
  • 3.3V
  • Reach Compliance Code
  • compliant
  • Frequency Stability
  • 50%
  • Operating Temperature (Max)
  • 85°C
  • Physical Dimension
  • 3.2mm x 2.5mm x 0.85mm
  • Type
  • Parameter
  • Operating Temperature (Min)
  • -40°C
  • Operating Frequency
  • 100MHz